Ανακοίνωση

Οι γονείς και κηδεμόνες που δεν προσήλθαν στις ενημερωτικές συναντήσεις σχετικά με τον Κανονισμό Λειτουργίας του Νηπιαγωγείου και τα μέτρα προστασίας κατά της διασποράς του κορονοϊού/covid19, ενημερώνονται ότι οι μαθητές και οι μαθήτριες θα προσέλθουν στο νηπιαγωγείο τη Δευτέρα 14/9/2020, στις 8:15 πμ, φορώντας τις μάσκες τους και με  την σχολική τους τσάντα η οποία θα περιλαμβάνει παγούρι με νερό, πρωινό , πετσέτα φαγητού καθώς και  μάσκες προστασίας σε ξεχωριστά ατομικά σακουλάκια.

Όσοι γονείς κάνουν χρήση γονικής άδειας τη συγκεκριμένη μέρα, για να παραλάβουν την απαιτούμενη βεβαίωση θα πρέπει να υποβάλουν αίτημα μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του νηπιαγωγείου mail@nip-kitsiou.att.sch.gr