Ήρθε η ώρα να φυτέψουμε στα παρτέρια του νηπιαγωγείου μας. Πρώτο βήμα: χώμα καθαρό από δάσος δροσερό. Δεύτερο βήμα: φυτέψαμε μαρουλάκια κρεμμυδάκια, πράσα. Τρίτο βήμα πολύ σημαντικό, πότισμα καλό.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα