Μολις παραλαβαμε το υλικο απο ΧΟΠΑ Ήρωες 112 και με πολυ μεγαλη χαρα ξεκιναμε το προγραμμα τους με σκοπο να γνωρισουν τα παιδια τροπους που μπορουν να βοηθησουν τον παππου ή τη γιαγια σε περιπτωση αναγκης….
Μολις παραλαβαμε το υλικο απο ΧΟΠΑ Ήρωες 112 και με πολυ μεγαλη χαρα ξεκιναμε το προγραμμα τους με σκοπο να γνωρισουν τα παιδια τροπους που μπορουν να βοηθησουν τον παππου ή τη γιαγια σε περιπτωση αναγκης….