Αυτη τη βδομαδα ας ασχοληθουμε λιγο με τους αριθμους…Θα αναρτουμε προτασεις για δραστηριοτητες με υλικα που εχετε στο σπιτι και θα βοηθησουν τα παιδια να κατανοησουν την εννοια των αριθμων και οχι απλα την αριθμηση.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα