ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΗ
Το τελευταίο διάστημα ασχοληθήκαμε με την προετοιμασία της καλοκαιρινής γιορτής. Κάναμε πρόβες, μάθαμε τα τραγουδάκια μας και τα χορευτικά μας, ετοιμάσαμε τα σκηνικά μας και τις προσκλήσεις μας για την γιορτή και πολλά άλλα.
Η καλοκαιρινή γιορτή που ετοιμάσαμε μαζί με τα παιδιά μας ήταν μια γιορτή αφιερωμένη σε όλα όσα μάθαμε τη φετινή χρονιά!
Τα παιδάκια του σχολείου μας χορέψανε καλοκαιρινά τραγούδια και μας μίλησαν για το πόσο σημαντική είναι η φιλία, η αγάπη, η συνεργασία και τόσες άλλες αξίες για για τις οποίες διδαχθήκαμε όλη τη χρονιά.
Στο τέλος βγάλαμε με το photobooth που ετοιμάσαμε πολλές φωτογραφίες για να θυμόμαστε την πολύ όμορφη σχολική χρονιά που περάσαμε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ!