Σήμερα το σχολείο μας συμμετείχε στον 1o Φεστιβάλ Προσχολικής Εκπαίδευσης  STEM & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ. O Οργανισμός Εκπαιδευτικής Ρομποτικής & Επιστήμης WRO Hellas που είναι ο κύριος φορέας διεξαγωγής διαγωνισμών εκπαιδευτικής ρομποτικής στην Ελλάδα και στην ευρύτερη περιοχή της Νοτιοανατολικής Ευρώπης βράβευσε τη συμμετοχή του σχολείου μας με το βραβείο ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗΣ ΕΞΥΠΝΗΣ ΠΟΛΗΣ!

Συγχαρητήρια στους μαθητές του σχολείου μας!

Μία σκέψη στο“Βράβευση στον Online Μαραθώνιο «Η πόλη που ονειρεύομαι να ζήσω» #SmartCities #wrohellas

1. Μπράβο στην προσπάθεια και το έργο των παιδιών αλλά και των εκπαιδευτικών μας! Ευχαριστούμε πολύ για όσα προφέρετε στα παιδιά μας!
    Ένα μεγάλο μπράβο για τη διάκριση!!!