Βράβευση για το σχολικό πρωτάθλημα τηγανελαίου

Το σχολικό πρωτάθλημα τηγανελαίου για τη  χρονιά 2023-2024 ολοκληρώθηκε με την βράβευση των νικητών. Η τελετή  βράβευσης πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 4 Ιουνίου σε χώρο του 12ου Δημοτικού Σχολείου Δράμας με την παρουσία του Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Δράμας ,των υπευθύνων της διοργανώτριας εταιρείας και των βραβευμένων νηπιαγωγείων και Δημοτικών σχολείων. Το δικό μας νηπιαγωγείο κατέκτησε την 4η  θέση στην κατηγορία 100+ και έλαβε μία επιταγή των 100 ευρώ που θα διατεθεί φυσικά για τις ανάγκες του νηπιαγωγείου μας . Σημασία δεν έχει ποια θέση καταλάβαμε αλλά ότι κινητοποιηθήκαμε όλοι , προπάντων γονείς και παιδιά για τη συλλογή του και ευχής έργο είναι να υιοθετηθεί αυτή η στάση και να γίνει συνήθεια!!Ευχαριστούμε πολύ τους γονείς και τα παιδάκια μας και ευελπιστούμε του χρόνου στα καλύτερα!!!

φιλιππαιος μωησιαδου ολοι επιταγη