Πρώτες ημέρες στο Νηπιαγωγείο και μαθαίνουμε τις ημέρες της εβδομάδας!
Ελάτε να παίξουμε ένα παιχνίδι αντιστοίχισης:
https://learningapps.org/watch?v=p93mua1st21
Και τώρα να ελέγξουμε τη μνήμη μας:
Ελάτε να παίξουμε ένα παιχνίδι αντιστοίχισης:
https://learningapps.org/watch?v=p93mua1st21
Και τώρα να ελέγξουμε τη μνήμη μας:
Καλωσήρθατε στο Ιστολόγιο του Νηπιαγωγείου Μπορσίου!
Σας ενημερώνουμε πως τη Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2021 θα πραγματοποιηθεί αγιασμός στο προαύλιο του σχολείου μας και ώρα 9.30! Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο στις 8.15 έχοντας μαζί τους μάσκα και παγούρι και πραγματοποιήσει την προηγούμενη ημέρα αυτοδιαγνωστικό έλεγχο (self-test) για το κορωνοϊό. Στη συνέχεια θα γίνει ενημέρωση γονέων σχετικά με το ωράριο λειτουργίας της σχολικής μονάδας και το πρόγραμμα. Παρακαλούμε να τηρηθούν οι αποστάσεις μεταξύ σας.
Με εκτίμηση η προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου.