Καλωσήρθατε

Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα μας
Εδώ μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για το νηπιαγωγείο μας, τις δραστηριότητές μας, άρθρα και ανακοινώσεις, αλλά και πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Η οποιαδήποτε ανάρτηση πραγματοποιείται σύμφωνα με το θεσμικό πλαίσιο της αρχής προστασίας δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα. Για το λόγο αυτό φυλάσσονται στο αρχείο του σχολείου ενυπόγραφα έντυπα γονικής συναίνεσης.
Σκοπός της δημιουργίας αυτής της ιστοσελίδας είναι η επικοινωνία και η διάδραση με τους γονείς, τους συναδέλφους, τα παιδιά και όλους όσους ενδιαφέρονται για την προσχολική εκπαίδευση.
Προσδοκία όλων όσων εργαζόμαστε στη σχολική μονάδα είναι ότι  θα αποτελέσει το μέσο, όπου θα προβάλλονται οι δημιουργίες των παιδιών, δίνοντάς τους την ευκαιρία να μιλούν και να νιώθουν υπερήφανα για αυτές.
Καλή Πλοήγηση!!