Καλώς ήρθατε!

Αγαπημένα μας παιδιά και γονείς σας καλωσορίζουμε στη σελίδα του σχολείου μας!Η επικοινωνία μας διακόπηκε κάπως απότομα οπότε θεωρήσαμε καλό να δημιουργήσουμε αυτό το χώρο ώστε να σας κρατήσουμε δημιουργική συντροφιά για όσο καιρό παραμείνουμε στο σπίτι !Θα μοιραζόμαστε μαζί σας διάφορες προτάσεις και ιδέες για ποιοτική και διασκεδαστική παραμονή  στο σπίτι τις οποίες θα μπορείτε να υλοποιείτε μαζί με τα παιδιά σας!Ευχόμαστε να είστε όλοι καλά κι ελπίζουμε μετά από όλο αυτό που βιώνουμε, να είμαστε όλοι  καλύτεροι άνθρωποι!

Οι νηπιαγωγοί του σχολείου

Κελεμενίδου Βάσω