Καλό καλοκαίρι!!!

Έφτασε στο τέλος της αυτή η ιδιαίτερη σχολική χρονιά!!!Πέρασε για να δώσει τη θέση της σε μια καινούργια και  για τα μεγαλύτερα παιδιά μας ,σε μια νέα περίοδο της ζωής τους!! Θέλουμε να  ευχαριστήσουμε όλους εσάς,τους γονείς, που  σταθήκατε στο πλάι μας  και μας βοηθήσατε στο έργο μας στις δύσκολες συνθήκες που βιώσαμε όλοι μας και το κυριότερο,που μας  εμπιστευτήκατε τα παιδιά σας!!!

Οι τσαντούλες αποφοίτησης γέμισαν με τις εμπειρίες μιας χρονιάς!!Ευχόμαστε στα μαθητούδια μας,τα καραβάκια της ζωής τους να έχουν πλοηγό στραφταλιστά αστεράκια ονείρων…για πυξίδα τους αγνά συναισθήματα…συνταξιδιώτες ότι φέρνει χαμόγελο στα χείλη τους και βέβαια ένα αμπάρι γεμάτο όμορφες εκπλήξεις…!!!Να είναι πάντα χαρούμενα και να αντιμετωπίζουν την ζωή τους σαν να βρίσκονται στο Νηπιαγωγείο… με …αισιοδοξία, δημιουργικότητα,συνεργασία,χαρά,ευτυχία,παιχνίδι!!
Kαλό καλοκαίρι σε όλους και καλές διακοπές…!!Πού αλλού;Στην Ελλάδα μας φυσικά!!!