Πλατινένιο και Χρυσό Βραβείο στα Education Leaders Awards 2022

platinumeducation awards stickers 2022 GOLD

Το Νηπιαγωγείο μας φέτος απέσπασε το Χρυσό Βραβείο στα Education Leaders Awards 2022 στην κατηγορία Κτίριο Εγκαταστάσεις και Platinum σε ολόκληρη την κατηγορία Διοίκηση, Οικονομία και Εγκαταστάσεις!

Η υποψηφιότητά μας αφορούσε την προσπάθεια της νέας λειτουργίας του σχολείου, έπειτα από την αναγκαστική μεταστέγασή του εξαιτίας του  σεισμού της 27ης Σεπτεμβρίου 2021. Βασικό υλικό προς αξιολόγηση ήταν το βίντεο του σχολείου ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ- ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ!

Ευχαριστούμε όλους όσοι βοήθησαν και βοηθούν για να σταθούμε ξανά στα πόδια μας, δίνοντας στα παιδιά μας ένα ασφαλές περιβάλλον για μια ποιοτική εκπαίδευση!

Το Βραβείο αφιερώνεται στις οικογένειες των μαθητών μας εκτιμώντας την εμπιστοσύνη και την υποστήριξη στο έργο μας!