Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε ότι οι αιτήσεις εγγραφών στα δημόσια Νηπιαγωγεία για το σχολικό έτος 2024-2025 θα πραγματοποιηθούν από 1 έως 20 Μαρτίου 2024. Για το έτος αυτό εγγράφονται οι μαθητές/τριες που είναι γεννημένοι το 2020 και στο Νηπιαγωγείο μας εγγράφονται τα παιδιά που κατοικούν στην Άφρα και στο Λιβάδι Ρόπα. Οι εγγραφές πραγματοποιούνται ηλεκτρονικά μέσω της πλατφόρας https://proti-eggrafi.services.gov.gr/ , στην οποία μπορείτε να βρέιτε και αναλυτικές οδηγίες. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη διεύθυνση του Νηπιαγωγείου μας, καθημερινά μεταξύ 11:30 – 12:00 στο τηλέφωνο 2661052692 και εναλλακτικά μέσω μηνύματος στο mail@nip-afras.ker.sch.gr .
![ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΗΣ ΑΦΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧ. ΕΤΟΣ 2024 – 2025](https://blogs.sch.gr/nipafras/files/2024/02/pexels-jadson-thomas-542556.jpg?x55719)