Λίγες ημέρες πριν αποχαιρετήσουμε τον χειμώνα θυμόμαστε τις όμορφες κατασκευές που φτιάξαμε, το κυνήγι πατημασιών ζώων στο χιόνι, τα τραγούδια που είπαμε για το χειμώνα...
Διαβάστε περισσότερα >>Κοπή βασιλόπιτας 2024
Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού σχολείου και Νηπιαγωγείου Άφρας, καθώς και γονείς του τμήματος 2 για την προσφορά της βασιλόπιτας και...
Διαβάστε περισσότερα >>