σχολικοί ψυχολόγοι

Είναι γεγονός ότι η επικαιρότητα και οι ακόλουθες συνέπειες σε πολλαπλά επίπεδα της κοινωνίας μας, καθιστούν αναγκαία την προστασία και προαγωγή της ψυχικής υγείας των πολιτών η οποία πλήττεται από τις έντονες αλλαγές.
Μέσα από αυτό το πρίσμα, επιτακτική είναι η ανάγκη να στηριχθούν οι γονείς οι οποίοι καλούνται, όχι μόνο να ανταπεξέλθουν στα νέα δεδομένα αλλά και να ενδυναμώσουν τα παιδιά τους προς την επίτευξη του ίδιου σκοπού.
Λαμβάνοντας αυτό υπόψιν και για την ενίσχυση των δημοτών του, ο δήμος Αγίου Βασιλείου προσφέρει την υπηρεσία/δυνατότητα τηλεφωνικής ή διαδικτυακής επικοινωνίας με τους ψυχολόγους του.
Οι δημότες μας μπορούν να επικοινωνούν για ραντεβού με το τηλέφωνο 2832340203, τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.
Γραφείο Παιδείας Δήμου Αγίου Βασιλείου

Μενουμε σπιτι

Σχετικά με ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΚΟΥΣΕΛΙΑΝΩΝ

Το νηπιαγωγείο στελεχώνουν οι εκπαιδευτικοί προσχολικής αγωγής Ματίνα Λυτρίβη και Βογιατζή Ιωάννα.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.