Συμμετοχή στο Χριστουγεννιάτικο bazaar του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Το Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021 πραγματοποιήθηκε στην κεντρική πλατεία Σπάρτης με απόλυτη επιτυχία το Χριστουγεννιάτικο bazaar  του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων των σχολείων μας Νηπιαγωγείου Αφυσσού-Κοκκινόρραχης και 9ου Δ.Σ. Σπάρτης, παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν!

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, όσον αφορά το σχολείο μας,  ευχαρίστησε τις νηπιαγωγούς κ. Φλώρου Σοφία και κ. Λαμπαρδάκη Γεωργία για την πολύτιμη προσφορά τους σε κατασκευές καθώς και για την συμμετοχή τους στο bazaar, καθώς και όσους γονείς προσέφεραν όμορφες χριστουγεννιάτικες δημιουργίες και βοήθησαν στο να ολοκληρωθεί επιτυχώς το 1ο τους χριστουγεννιάτικο bazaar, σαν αποτέλεσμα ομαδικής και συλλογικής προσπάθειας.

IMG 1678 IMG 1681 IMG 1683