Δεκ 2013 30
Εννέα συνολικά Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές από τα εργαστήρια πληροφορικής αναβαθμίζονται (με προσωπική εργασία των υπεύθυνων καθηγητών και χρήματα της Σχολικής Επιτροπής του Δήμου Βέροιας για τα υλικά). Οι υπολογιστές θα ενταχθούν στο εργαστήριο Γ, το οποίο εξυπηρετεί τα μαθήματα του προγραμματισμού υπολογιστών, των πολυμέσων κλπ.
Αφήστε μια απάντηση
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.