Έτσι αντιδρούν οι γονείς, όταν επιστρέφουν τα παιδιά τους στο σχολείο

Ο Σεπτέμβρης φτάνει, τα σχολεία θα ανοίξουν και οι γονείς θα… πανηγυρίσουν.

Φωτογραφία: Bored PandaΜπορεί να υπάρχουν κάποιοι, που δεν θέλουν να αποχωριστούν τα «μωράκια» τους, ωστόσο, κάποιοι άλλοι χαίρονται που θα έχουν μερικές ώρες ησυχίας, κάποιες στιγμές για τον εαυτό τους.

Σε φωτογραφίες, που μάζεψε το Bored Panda, θα δείτε γονείς να πετούν από την χαρά τους, να «σπρώχνουν» τα παιδιά τους, την ώρα που αυτά στεναχωριούνται που θα επιστρέψουν στα θρανία.

Οι χιουμοριστικές εικόνες:

ΠΗΓΗ: iefimerida.gr

Σχετικά με ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Είμαι δάσκαλος στο 10( Δέκατο ) Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου. Υπηρετώ την εκπαίδευση για 33 έτη.

Περισσότερες πληροφορίες
Δημοσιεύθηκε στην Ψυχαγωγία και χαρακτηρίσθηκε . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.