Ενημερωτικές συναντήσεις Θεολόγων Πελοποννήσου & Δυτικής Ελλάδας

Παρασκευή, 18 Σεπτεμβρίου 2020 5:38 πμ |

Πραγματοποιήθηκαν με σχεδόν καθολική συμμετοχή οι προγραμματισμένες και εγκεκριμένες από την ολομέλεια (4/9), του ΠΕΚΕΣ Πελοποννήσου, επιμορφωτικές συναντήσεις των εκπαιδευτικών ΠΕ01 Θεολόγων των Περιφερειών Πελοποννήσου και Δυτικής Ελλάδας. Ευχαριστούμε τους συναδέλφους για τη συμμετοχή και την ολόπλευρη διάδραση στις διαδικτυακές τηλεδιασκέψεις. Οι παρουσιάσεις των τηλεσυναντήσεων βρίσκονται αναρτημένες καθώς και όλες οι σχετικές αποφάσεις και διαταγές του ΥΠΑΙΘ/ΙΕΠ που συζητήθηκαν διεξοδικά έχουν αναρτηθεί τις προηγούμενες μέρες στον παρόντα ιστότοπο.
Ευχόμαστε ολόψυχα καλή σχολική χρονιά με υγεία και δύναμη. Είθε ο παντοδύναμος Θεός να βοηθήσει τον καθε διδάσκοντα και τους μαθητές και να παράσχει τη Χάρη Του σε όλες και όλους σας αγαπητοί συνάδελφοι.