“Ευρωπαϊκές Πρωτεύουσες” 2012-2013

6

Συγγραφέας: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ | Κατηγορία Γενικά, Σχολικό έτος 2012-2013 | , στις 12-12-2013

Oι μαθητές της ΣΤ’ τάξης του σχολείου, στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος “Ευρωπαϊκές Πρωτεύουσες” δημιούργησαν και παρουσίασαν σε Power Point εικόνες και πληροφορίες για σημαντικές Ευρωπαϊκές πρωτεύουσες και τα αξιοθέατά τους.

(6)

• Η δημιουργία αυτής της παρουσίασης ήταν ένα μικρό κομμάτι ενός μεγαλύτερου project. Σύντομα θα ανεβάσω φωτογραφίες και από τις υπόλοιπες δραστηριότητες!!!

• Ο/Η Ανώνυμος λέει:

Εξαιρετική δουλειά και συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν στη συγκεκριμένη εργασία!

• Ο/Η Σ'τ2 2013 λέει:

Ηταν τελια!!!!

• Πράγματι, η ώρα κώδικα ήταν πάρα πολύ ωραία για αυτό και την κάναμε δύο ώρες !!! 🙂 Πάντως στην Ε’ και ΣΤ’ τάξη θα έχετε τη ευκαιρία να μάθετε ακόμα περισσότερα πράγματα για τον προγραμματισμό!

• Ο/Η ΔΑΝΑΗ-ΓΙΑΝΝΗΣ Δ3 λέει:

ΚΥΡΙΕ ΝΙΚΟ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!

• Ο/Η Ανώνυμος λέει:

!