Οι παρακάτω αφίσες έγιναν διαδικτυακά μέσω webex σε καιρό καραντίνας μαζί με τους μαθητές του Ε2 κατά τη διάρκεια του προγράμματος Οδυσσέας !! Οι μαθητές το διασκέδασαν πολύ και διαπίστωσαν τις δυνατότητες που μας προσφέρουν οι ψηφιακές εφαρμογές!!!
Οι παρακάτω αφίσες έγιναν διαδικτυακά μέσω webex σε καιρό καραντίνας μαζί με τους μαθητές του Ε2 κατά τη διάρκεια του προγράμματος Οδυσσέας !! Οι μαθητές το διασκέδασαν πολύ και διαπίστωσαν τις δυνατότητες που μας προσφέρουν οι ψηφιακές εφαρμογές!!!