Σκόρπια νέα…

Τοπικός Διαγωνισμός Πειραμάτων – EUSO 2017

Δεκ 20167

Διεξαγωγή_EUSO 2017

Ο Τοπικός Μαθητικός Διαγωνισμός Πειραμάτων που διοργανώνεται από τα Ε.Κ.Φ.Ε. Κέντρου και Τούμπας της Δ.Δ.Ε. Ανατολικής Θεσ/κης (EUSO 2016), θα διεξαχθεί το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2016 από 10:00 π.μ. έως 14:00 μ.μ., στους χώρους του σχολικού συγκροτήματος όπου στεγάζεται το Ε.Κ.Φ.Ε. Κέντρου (Μεγ. Αλεξάνδρου και Ανατολικής Θράκης, Καλαμαριά).

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι τα αποτελέσματα του Διαγωνισμού θα ανακοινωθούν κατά τη διάρκεια ειδικής τελετής που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 21/12/2016 στις 11.00 π.μ. στην αίθουσα διαλέξεων του Κέντρου Ιστορίας Θεσσαλονίκης (Μέγαρο Μπίλλη, Πλατεία Ιπποδρομίου – 3ος όροφος).

Θα επιδοθούν τα βραβεία και οι έπαινοι στις ομάδες που θα διακριθούν ανά μάθημα και συνολικά, καθώς και βεβαιώσεις συμμετοχής σε όλες τις ομάδες. Η παρουσία όλων των ομάδων στην τελετή βράβευσης κρίνεται απαραίτητη.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τοπικός Διαγωνισμός Πειραμάτων – EUSO 2017

Τα σχόλια είναι κλειστά.