mpotiropoulou's blog

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

Καλή σχολική χρονιά

Σεπ 201712

Αγαπημένοι μαθητές και μαθήτριες εύχομαι να έχουμε μια ενδιαφέρουσα και δημιουργική σχολική χρονιά !!!

Στο διάστημα που μεσολάβησε από την τελευταία μου ανάρτηση πραγματοποιήθηκαν πολλές και ενδιαφέρουσες ερευνητικές εργασίες, projects και καλλιτεχνικές δραστηριότητες στο μάθημα των Αγγλικών τις οποίες προτίθεμαι να αναρτήσω σταδιακά.

Προς το παρόν θα ήθελα να πληροφορήσω τους μαθητές της Α’ τάξης με τους οποίους θα κάνω και ιστορία, εκτός από αγγλικά, ότι οι σημειώσεις  κάθε μαθήματος θα βρίσκονται στην η- τάξη (Ηλεκτρονική Σχολική Τάξη)-υπάρχει σχετική επιλογή στο δεξί πάνω μέρος της αρχικής σελίδας στην ιστοσελίδα του 2ου Γ/σιου Αγίας Βαρβαρας.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλή σχολική χρονιά

Τα σχόλια είναι κλειστά.