ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Α’ Τάξη – ΑΓΓΛΙΚΑ

Πηγή: ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Α’ Τάξη – ΑΓΓΛΙΚΑ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Α’ Τάξη – ΑΓΓΛΙΚΑ

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Παιχνίδια Θεάτρου» 2018-19

Πηγή: ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Παιχνίδια Θεάτρου» 2018-19

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Παιχνίδια Θεάτρου» 2018-19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ «Σελίδες κινηματογράφου»-2018-19

Πηγή: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ «Σελίδες κινηματογράφου»-2018-19

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ «Σελίδες κινηματογράφου»-2018-19

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ – Project Γ’ τάξης

Πηγή: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ – Project Γ’ τάξης

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ – Project Γ’ τάξης

Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ – Project Γ’ τάξης

Πηγή: Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ – Project Γ’ τάξης

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ – Project Γ’ τάξης

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Γ΄τάξη-Αγγλικά

Κατά τη διάρκεια της Θεματικής εβδομάδας, η Γ’ τάξη ασχολήθηκε με  τη διαφορετικότητα μέσω της δραστηριότητας ‘Κάνε ένα βήμα’ (Step-up Activity). Στο τέλος της δραστηριότητας αυτής, τους δόθηκε ένα ερωτηματολόγιο με θέμα τον σχολικό εκφοβισμό. Δείτε τ’ αποτελέσματα:

Questionnaire on bullying

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Γ΄τάξη-Αγγλικά

ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ: “Πεντανόστιμα βιβλία”

Δείτε εδώ πως κύλησε η χρονιά παρέα με την ομάδα  “Πεντανόστιμα βιβλία” και τα υπέροχα μέλη της!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ: “Πεντανόστιμα βιβλία”

PROJECT: ‘Writing a blurb for my favourite book’ by the students of A’ class

Μετάβαση στο padlet.com

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο PROJECT: ‘Writing a blurb for my favourite book’ by the students of A’ class