Συμμετοχή του Μουσικού Σχολείου Άρτας στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του ΚΔΑΠ ΜΕΑ Άρτας στις 21-12-2018

Την Παρασκευή το απόγευμα, στις 21 του Δεκέμβρη του 2018, μουσικό σύνολο του Μουσικού Σχολείου Άρτας συμμετείχε στη χριστουγεννιάτικη γιορτή του ΚΔΑΠ ΜΕΑ του Δήμου Αρταίων, στο πνευματικό κέντρο του Αγίου Μαξίμου του Γραικού στην Άρτα.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν, στους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς Χριστίνα Πάνου, Ελένη Σταμούλη, Βαγγέλη Κοσίνα και Παναγιώτη Γιαννούτσο.

Συγχαρητήρια στα παιδιά και στους εκπαιδευτικούς του ΚΔΑΠ ΜΕΑ για την όμορφη γιορτή που άγγιξε τις καρδιές μας.

Θερμά συγχαρητήρια στην “ψυχή της παράστασης”, καθηγήτρια μουσικής του ΚΔΑΠ ΜΕΑ, Κωνσταντίνα Μπατσάρα.

Σας ευχαριστούμε!

Δείτε εδώ αποσπάσματα από τη συμμετοχή του Μουσικού Σχολείου Άρτας στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του ΚΔΑΠ ΜΕΑ Άρτας:

Δείτε εδώ ολόκληρη τη συναυλία από βίντεο του κου Μπάμπη Τσώλη: