Jazz μελωδίες από τους εκπαιδευτικούς του Μουσικού Σχολείου Άρτας – Σάββατο 18 Δεκέμβρη 2021

jazz Christmas

Με υπέροχες Jazz μελωδίες γέμισε χθες το κέντρο της πόλης μας από τους εκπαιδευτικούς του Μουσικού Σχολείου Άρτας.

Στο πλαίσιο των Χριστουγεννιάτικων δράσεων του Δήμου Αρταίων, το Σάββατο 18 του Δεκέμβρη, το Μουσικό μας Σχολείο παρουσίασε ένα εξαιρετικό μουσικό πρόγραμμα γνωστών κομματιών της Jazz, με ένα μουσικό σχήμα αποτελούμενο από εκπαιδευτικούς του σχολείου και εκλεκτούς προσκεκλημένους.

Η σχολική κοινότητα του Μουσικού Σχολείου Άρτας, εύχεται σε όλους καλές γιορτές με υγεία, χαμόγελο και πολλή μουσική!

Δείτε εδώ το ρεπορτάζ του τηλεοπτικού σταθμού Art Tv για τη συναυλία του συνόλου εκπαιδευτικών του Μουσικού Σχολείου Άρτας, το Σάββατο 18 του Δεκέμβρη 2021 στο κέντρο της πόλης.