Το Μουσικό Σχολείο Άρτας στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του ΚΑΠΗ Άρτας – Παρασκευή 21-12-2018

Το πρωί της Παρασκευής, στις 21 του Δεκέμβρη, ένα από τα μουσικά σύνολα ελεύθερης έκφρασης του Λυκείου του Μουσικού Σχολείου Άρτας, συμμετείχε στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή που πραγματοποίησε το ΚΑΠΗ Άρτας στην αίθουσα του συλλόγου «Σκουφάς». Τα παιδιά του σχολείου τραγούδησαν κάλαντα από διάφορες περιοχές της Ελλάδας σε συνεργασία με τη χορωδία του ΚΑΠΗ. Σας ευχαριστούμε για την πρόσκληση και την υπέροχη εμπειρία που μας χάρισε η συνεργασία μας.

Εκ μέρους του Μουσικού Σχολείου Άρτας

Παναγιώτης Γιαννούτσος

Δείτε εδώ το ρεπορτάζ του Art TV για τη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του ΚΑΠΗ Άρτας:

Δείτε εδώ τη συμμετοχή του Μουσικού Σχολείου Άρτας στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του ΚΑΠΗ Άρτας: