Ευχαριστήριο για την πραγματοποίηση επίσκεψης του Μουσικού Σχολείου στο Οικοτροφείο ”Αίολος”

ΟΙΚΟΤΡΟΦΕΙΟ  ΑΙΟΛΟΣ

Εταιρεία Ψυχοκοινωνικής Έρευνας                                 Άρτα  16-12-2013

και Παρέμβασης Ε.Ψ.Ε.Π.

Αστική μη Κερδοσκοπική Εταιρεία

Πληροφορίες – Επικοινωνία:
κα Σόνια Παπαβασιλείου

Τηλ/Fax.: 26830-23950 & 6943472196
e-mail: aeolos_arta@yahoo.gr

Ευχαριστήριο για την πραγματοποίηση επίσκεψης στο Οικοτροφείο ”Αίολος”

Το οικοτροφείο  ΑΙΟΛΟΣ  της Αστικής μη Κερδοσκοπικής  Εταιρείας Ε.Ψ.Ε.Π που στεγάζεται στα Αμπέλια Αμμοτόπου αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει το Μουσικό Σχολείο Άρτας τη διεύθυνση του σχολείου, το σύλλογο διδασκόντων, το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων και ιδιαίτερα τους μαθητές του Μουσικού Σχολείου Άρτας για την εκπαιδευτική επίσκεψη στο Οικοτροφείο ”Αίολος” τη Δευτέρα στις 9-12-2013 με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με αναπηρία που έχει οριστεί στις 3 του Δεκέμβρη.

Επίσης ευχαριστεί  τους εκπαιδευτικούς που τους συνόδευαν και τους μαθητές, για το υπέροχο μουσικό πρόγραμμα  που μας παρουσίασαν, την συμβολική τους βοήθεια για τον στολισμό του χριστουγεννιάτικου δέντρου, αλλά και τα αμέτρητα χαμόγελα που μας προσέφεραν.

Τέλος  οι  ένοικοι του οικοτροφείου οι εργαζόμενοι και η επιστημονικά υπεύθυνη της δομής κα Σόνια Παπαβασιλείου σας συγχαίρουν θερμά για το έργο σας και   σας  εύχονται….

Ευτυχισμένο  νέο έτος

Σας ευχαριστούμε