Και φέτος οι καθηγητές του εργαστήριου τεχνολογίας του 1ου-3ου Λυκείου Χίου, σας ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά. Παρά τις όποιες δυσκολίες, ελπίζουμε να έχουμε τα ίδια καλά αποτελέσματα με πέρυσι.
Αρχεία για Σεπτέμβριος 2009
19 Σεπτεμβρίου 2009 από mman
Και φέτος οι καθηγητές του εργαστήριου τεχνολογίας του 1ου-3ου Λυκείου Χίου, σας ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά. Παρά τις όποιες δυσκολίες, ελπίζουμε να έχουμε τα ίδια καλά αποτελέσματα με πέρυσι.
Κατηγορία Απορίες | 2 Σχόλια »