Διασχολική επιμόρφωση σε Βιωματικές Δράσεις A΄, B΄, Γ, Γυμνασίου

B_DΔιασχολική επιμόρφωση σε Βιωματικές Δράσεις A΄& B΄ Γυμνασίου Διασχολική επιμόρφωση των εκπαιδευτικών που διδάσκουν το μάθημα των Βιωματικών Δράσεων A΄& B΄ Γυμνασίου με έγκριση  Α.Π.: 12835/8-10-2015 της Περιφερειακής Δ/νσης Π.Ε. & Δ.Ε. Αττικής – Τμήμα Ε.Π.Κ.   Οι εκπαιδευτικοί που έχουν αναλάβει τις Βιωματικές Δράσεις στην Α΄&Β΄ Γυμνασίου καλούνται να συμμετάσχουν σε επιμορφωτικό σεμινάριο, που πραγματοποιείται  την Τρίτη  20-10-2015, 12.00΄- 15.00΄, στο 1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου, Λεωφόρος Κηφισίας 213, Μαρούσι Αττικής, από τους Σχολικούς Συμβούλους Φωτιάδου Θηρεσία και Λαγουδάκο Μιχαήλ. Στο σεμινάριο θα συνεργαστεί η κ. Μελίνα Χαρατσίδου, κλινική ψυχολόγος, ψυχοθεραπεύτρια, σε βιωματική προσέγγιση.

Διασχολική επιμόρφωση σε Βιωματικές Δράσεις  Γ΄ Γυμνασίου  Διασχολική επιμόρφωση των εκπαιδευτικών που διδάσκουν το μάθημα των Βιωματικών Δράσεων Γ΄ Γυμνασίου με έγκριση  της Περιφερειακής Δ/νσης Π.Ε. & Δ.Ε. Αττικής – Τμήμα Ε.Π.Κ.   Οι εκπαιδευτικοί που έχουν αναλάβει τις Βιωματικές Δράσεις στην Γ΄ Γυμνασίου καλούνται να συμμετάσχουν σε επιμορφωτικό σεμινάριο, που πραγματοποιείται  την Πέμπτη  15-10-2015, 12.00΄- 15.00΄, στο 1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου, Λεωφόρος Κηφισίας 213, Μαρούσι Αττικής, από τους Σχολικούς Συμβούλους Φωτιάδου Θηρεσία και Λαγουδάκο Μιχαήλ. Στο σεμινάριο θα συνεργαστεί η κ. Όλγα Ζούζουλα, υπεύθυνη του ΚΕΣΥΠ Ν. Ιωνάς, σε βιωματική προσέγγιση.