• ΣΟΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ κοινοποίησε στην ομάδα Μαθηματικοί πριν από 2 έτη, 6 μήνες

Αγαπητοί Συνάδελφοι,
    Στα πλαίσια της διπλωματικής εργασίας μου στο Διατμηματικό-Διαπανεπιστημιακό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διδακτική των Μαθηματικών», που διοργανώνουν τα τμήματα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης διεξάγω έρευνα που έχει ως σκοπό τη διερεύνηση των απόψεων των Καθηγητών Μαθηματικών της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για τη συμπερίληψη μαθητών με ήπιες εκπαιδευτικές ανάγκες στη γενική τάξη.

Για την έρευνα παραθέτω ερωτηματολόγιο, το οποίο απευθύνεται στους εκπαιδευτικούς Μαθηματικών ΠΕ03 στα γενικά σχολεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Όποιος συνάδελφος θα ήθελε να συμμετέχει μπορεί να συμπληρώσει το ερωτηματολόγιο πατώντας πάνω στον παρακάτω σύνδεσμο:

Το ερωτηματολόγιο απαιτεί λίγο χρόνο για να συμπληρωθεί και οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

Για επικοινωνία:

Σοφού Αναστασία