Etwining European Quality Label

Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για το Etwining έργο μας Speak your Culture in European School Radio!

Όπως και να το κάνουμε μια Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας σε κάνει να νιώθεις ακόμη πιο περήφανη για την δουλειά σου και για τους συνεργάτες σου και για την ομάδα των μαθητών σου!

Η περυσινή χρονιά ήταν μια από τις πιο δημιουργικές χρονιές στην καριέρα μου ως εκπαιδευτικός. Είχα την ευκαιρία να συνεργαστώ με εξαιρετικούς συναδέλφους από όλη την Ευρώπη αλλά και άλλες πόλεις της Ελλάδας . Προπάντων όμως θα μου μείνει αξέχαστη εξαιτίας και των μαθητών μου που μαζί είχαμε δημιουργήσει μια απίστευτη ομάδα, που παρά τις ιδιαιτερότητες της, έβαζε στόχους και πάλευε να τους κατακτήσει!

Και τις περισσότερες φορές τα καταφέρναμε!!

Νιώθω περηφάνια και συγκίνηση!