Αιτήσεις για ένταξη στο Μητρώο Επιμορφωτών του ΙΕΠ για την Υποστήριξη της Πράξης «Επιμόρφωση σε πρακτικές υποστήριξης των μαθητών και των μαθητριών στο πλαίσιο της Διαφοροποιημένης Διδασκαλίας (Δ.Δ.)»

Προκειμένου να διασφαλισθεί η μέγιστη δυνατή συμμετοχή των εκπαιδευτικών, το ΙΕΠ κάνει γνωστό ότι το Μητρώο Επιμορφωτών του ΙΕΠ για την Υποστήριξη της Πράξης «Επιμόρφωση σε πρακτικές υποστήριξης των μαθητών και των μαθητριών στο πλαίσιο της Διαφοροποιημένης Διδασκαλίας (Δ.Δ.)»θα ανοίξει ξανά αρχές Ιανουαρίου, προκειμένου να υποβάλλουν νέες αιτήσεις υποψήφιοι που δεν εντάχθηκαν σε 1η φάση στο μητρώο επικαιροποιώντας τα στοιχεία τους, καθώς επίσης να υποβάλλουν αιτήσεις και νέοι υποψήφιοι.

Το σύστημα για την 2η φάση υποβολής αιτήσεων θα παραμείνει ανοιχτό για τουλάχιστον 2 μήνες.