Ιμερτή

Σχετικά με ΡΕΝΤΙΤ ΜΑΡΙΑ

Είμαι η Μαρία Ρέντιτ και είμαι μουσικός στο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο του Πανεπιστημίου Πατρών. Στο παρόν ιστολόγιο θα δημοσιεύονται άρθρα, πολυμεσικές εφαρμογές, ανακοινώσεις προγραμματισμένων δράσεων, απολογισμοί δράσεων καθώς και δραστηριότητες των μαθητών σχετικές με τον πολιτισμό (Μουσική, Ευρωπαϊκά προγράμματα, Αθλητισμός, άλλες τέχνες κ.λ.π). Πιστεύω ότι θα το βρείτε ενδιαφέρον και θα συμμετέχετε με αναρτήσεις και σχόλια. Καλή ιστολογική χρονιά!!!!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Ιμερτή

1. Γεια σας, αυτό είναι ένα σχόλιο.
    Για να ξεκινήσετε με την έγκριση, επεξεργασία και διαγραφή σχολίων, παρακαλώ επισκεφθείτε την οθόνη Σχόλια στον Πίνακα Ελέγχου.
    Τα άβαταρ των σχολιαστών προέρχονται από το Gravatar.

Τα σχόλια έχουν κλείσει.