Καλούνται οι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ70, ΠΕ60 και ΠΕ11 που χαρακτηρίστηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι στις σχολικές μονάδες που είναι τοποθετημένοι οργανικά και δεν κατέστη δυνατό να τοποθετηθούν σε σχολική μονάδα της ίδιας ή όμορης ομάδας σχολείων με αυτό στο οποίο χαρακτηρίσθηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων στα εναπομείναντα λειτουργικά κενά. Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν ιδιοχείρως στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr) ή με τηλεομοιοτυπία (2551355346), μέχρι την Πέμπτη 29 Αυγούστου 2019 και ώρα 10:00. Σε κάθε περίπτωση οι αιτήσεις πρέπει να είναι ενυπόγραφες. Σε περίπτωση υποβολής με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή με τηλεομοιοτυπία, παρακαλούμε να επιβεβαιώσετε τη λήψη της.

Λήψη της πρόσκλησης

Λήψη της δήλωσης

Λήψη του πίνακα των τοποθετήσεων υπεράριθμων

Λήψη του πίνακα των λειτουργικών κενών κλάδου ΠΕ70, ΠΕ60, ΠΕ06, ΠΕ11, σε ΣΜΕΑΕ και Τμήματα Ένταξης