Καλά Χριστούγεννα

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλά Χριστούγεννα

Πρόσκληση συνάντησης γνωριμίας

Προσκαλώ όλους τους γονείς του Α3 τμήματος του Γυμνασίου για μία πρώτη συνάντηση γνωριμίας.

Στη συνάντηση αυτή θα μιλήσουμε σχετικά με την πραγματοποίηση της ημερήσιας σχολικής εκδρομής που θα πραγματοποιηθεί στο ΚΠΕ Νάουσας στα πλαίσια του περιβαλλοντικού προγράμματος που πραγματοποιεί η τάξη.

Η συνάντηση αυτή θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο στο χώρο στου σχολείου την Παρασκευή 4/12/2015 και ώρα 17:00.

Η παρουσία όλων θεωρείται απαραίτητη.

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση συνάντησης γνωριμίας

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτό είναι το πρώτο σας άρθρο. Αλλάξτε το ή διαγράψτε το και αρχίστε το «Ιστολογείν»!

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | 1 σχόλιο