ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΡΙΩΝ

Από το σχολικό έτος 2016-2017 όλες οι εργασίες των μαθητών/ριών σε ένα δικό τους χώρο «Η Διαδικτυακή τάξη και στο blogger» .

Για να δείτε τις εργασίες κλικ στην εικόνα 🙂

2016-10-05 (1)

Μεταπήδηση στη φόρμα σχολίων

1. Μάριος πριντπριντεζης

Συγνώμη για την ενόχληση κυρία Μιχάλη απλός θα ήθελα να σας ρωτήσω αν πρέπει να διορθώσω την άσκηση 4 στην σελ 162 επειδή λέει να την γράψουμε έτσι ώστε να χαρίσουμε τα λουστρίνια στον δάσκαλο
    Πειράζει,αν ναι τότε να το διορθώσω

1. Μιχάλη Μαρία

Μάριε, δε με ενοχλείς. Η άσκηση ζητάει ένα διαφορετικό τέλος στην ιστορία κι αναφέρει ως παράδειγμα ότι τελικά ο νεαρός τσαγκάρης χαρίζει τα γοβάκια στην κόρη του δασκάλου. Εσύ μπορείς να δώσεις όποιο τέλος θέλεις στην ιστορία σου. Δεν χρειάζεται, λοιπόν, να διορθώσεις κάτι

1. Συρίτος Παναγιώτης

Γεια σας κυρία . Συγνώμη για την ενόχληση, αλλά θα ήθελα να σας πω ότι σας έστειλα την εργασία μου.

1. Μιχάλη Μαρία

Πολύ ωραία, Παναγιώτη!Την είδα την εργασία σου. Θα την αναρτήσω μαζί με τις άλλες αύριο

2. Συρίτος Παναγιώτης

Γεια σας κυρία. Θα ήθελα να σας πω ότι σας έστειλα την εργασία μου στο gmail σας.

3. ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ

Καλή Χρονιά και Χρόνια Πολλά,
    Σας έστειλα με email την εργασία μου.

Ευχαριστώ πολύ
    Μαρία Καραγιώργου Α2