ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ : 2019-06-20

Την Παρασκευή 28 Ιουνίου 2019 στο Λύκειο Βραχατίου θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις στα πλαίσια της λήξης του σχολικού έτους 2018-2019.

Στις 8:00μμ στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου θα ξεκινήσει η τελετή αποφοίτησης των μαθητών της Γ΄ Λυκείου και θα ακολουθήσει στις 8:30μμ στον προαύλιο χώρο μουσική συναυλία με το ροκ συγκρότημα, αποτελούμενο από μαθητές της Α΄ και Β΄ Λυκείου.

Πρόκειται  για μία ημέρα γιορτής, χαράς και συνεύρεσης μαθητών, γονέων, καθηγητών και πολιτών. Ο σύλλογος γονέων θα είναι παρών, προσφέροντας εδέσματα και γλυκίσματα.

Για τη ροκ συναυλία θα υπάρχει εισιτήριο εισόδου 3 ευρώ (μέρος των εσόδων θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό)

Θα ήταν μεγάλη μας τιμή και χαρά να μοιραστείτε μαζί μας αυτήν την όμορφη βραδιά.