Επιτυχόντες

Επιτυχόντες απόφοιτοι

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
Σχολικό Έτος 2006-07
Αλεξάκη Μαρίνα Γεώργιος ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
Γεωργιάδου Χριστίνα Αφταντίλ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
Χατζηπέμου Μαρία Χρήστος ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Σχολικό Έτος 2007-08
Αραμπατζή Δήμητρα Παναγιώτης ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
Γεμουσακάκης Δημήτριος Τριαντάφυλλος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Καβανόζη Μαρίνα Μιχαήλ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
Κουρτίδου Δήμητρα Αθανάσιος ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Πολυμεράκης Χρήστος Κωνσταντίνος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Φουντούκη Δήμητρα Ιωάννης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 Σχολικό Έτος 2008-09
Γιαννούλη Σοφία  Εμμανουήλ
Δουλούδης Δούλης Βασίλειος ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
Ζιώγας Δήμος Ιωάννης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Καζάκη Στεφανία Περικλής ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Λίτσκας Μάριος Σταύρος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Παρασχάκη Χρυσάνθη Δημήτριος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Τόλγου Θεοδώρα Αθανάσιος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Μ.Μ.Ε. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
 Σχολικό Έτος 2009-10
Aϊραπετίδου Άννα Αρθούρος ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
Γεωργιάδης Ιωάννης Αφταντίλ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γιαννούλη Σοφία Εμμανουήλ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
Δανάκη Ειρήνη Χρήστος ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
Δημούτση Χρυσούλα Ιωάννης ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
Θεοχαρίδου Στεφανία Ιάκωβος ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Νικολακάκης Σπυρίδωνας Αθανάσιος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
Παπαδάκη Βάγια Σοφοκλής ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ- ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Παπαδημητρίου Χρυσάνθη Θωμάς ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
Ταζμαλή Ελευθερία Χαράλαμπος ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
Τερζάκη Αθανασία  Ιωάννης ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Τόλγου Θεοδώρα  Αθανάσιος ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
Χασάπης Ευάγγελος   Γεώργιος ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Χοστολίδου Μαρία   Αραράτ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
 Σχολικό Έτος 2015-16
Αρβανιτοπούλου Μαρία Ιωάννης ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Γώγος Παντελής Μιχαήλ  ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δέδογλου ΄Όλγα Ευάγγελος ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Δουκαλέτση Αθηνά Δημήτριος ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
Ζησάκης Δημήτριος Κωνσταντίνος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
Παρασχάκη Σεβαστή Δημήτριος ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
Τόλγος Ιωάννης Αθανάσιος ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Τόλγου Πασχαλίνα Εμμανουήλ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

Αφήστε μια απάντηση