Επιτυχόντες Πανελλαδικών Εξετάσεων 2017

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΝΤΖΗΛΙΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΛΚΑΜΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΓΑΝΕΛΗ ΦΛΩΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΛΥΤΑ ΣΟΦΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΠΟΝΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΑΛΤΑΜΑΝΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΙΤΣΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΦΑΝΕΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

Επιτυχόντες απόφοιτοι 2015 και 2016 με το 10%

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΔΕΣΥΠΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

Επιτυχόντες 2015

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΛΒΕΡΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΒΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΤΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
 ΒΙΔΑΛΗ  ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΩΡΖΕΤ  ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΟΠΑ
 ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)  ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΕΣΥΠΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΔΕΣΥΠΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΛΑΡΙ ΚΡΙΣΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΝΤΙΖΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΑΓΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΛΟΥΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΤΘΑΙΑΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
 ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 ΠΑΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ
 ΠΑΝΩΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
 ΠΕΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
 ΠΛΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
 ΡΗΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)  ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΓΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΟΥΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΙΓΚΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

Επιτυχόντες 2014

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΙΧΕΡ ΑΝΝΑ ΛΟΥΙΖΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΒΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΛΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΣΠΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΑΝΑΛΙΑ ΑΓΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΕΣΥΠΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΣΥΠΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.)
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. )
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΠΤΙΣΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΓΙΩΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΙΤΑ ΡΙΓΚΕΡΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. )
ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΚΝΟΥΣΕΝ ΜΑΡΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΑΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΣΟΥΡΑΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΧΑΤΖΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΑΡΑΥΤΗΣ ΣΟΥΡΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Επιτυχόντες 2013

Επώνυμο Όνομα Σχολή
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
ΒΕΛΟΥΔΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΙΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΒΙΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΤΖΗΛΙΕΡΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.)
ΠΙΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΦΑΝΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΑΛΤΗ ΛΟΥΚΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΒΑΛΑΚΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

Επιτυχόντες 2012

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΙΚΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ) .
ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΡΜΑΚΟΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΑΡΜΑΚΟΛΛΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΛΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΑΛΑΚΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΛΟΥΔΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΡΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΞΕΝ. ΓΛ. ΜΕΤΑΦ & ΔΙΕP.ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦ.ή ΔΙΕΡ.(ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΔΑΡΜΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΦ.ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΗΓΟΥΜΕΝ.)
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ  ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΝΘΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΗΛ/ΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ   ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΟΝΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΛΕΒΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΛΟΥΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΜΑΛΛΚΑΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑ Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΑΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛ ΕΦ.ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΗΓΟΥΜΕΝ.)
ΟΡΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘPΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΛΥΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΛΑΜΙΑΣ
ΡΗΓΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΜΟΥΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΙΓΚΑΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΦΟΝΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   Η/Υ  ΚΑΙ  ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ
ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕPΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ/ΚΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

Επιτυχόντες 2011

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΥΓΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ  ΠΑΤΡΑΣ
ΒΙΔΑΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΙΔΑΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΑΣΠΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΟΥΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ  (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΛΑΓΟΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΥΑΓΓ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΝΑΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΓΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΓΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ   ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣ. ΜΕΤΑΦP & ΔΙΕPΜ.ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦΡ.ή ΔΙΕΡΜ. (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΟΛΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΦΑΝΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

Επιτυχόντες 2010

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΟΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΣΠΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΒΕΡΣΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΙΔΑΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΙΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΡΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΛΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗ ΚΝΟΥΝΤΣΕΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΪΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΠΙΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΙΩΤΟΥ ΞΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΨΑΡΑΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Επιτυχόντες 2009

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΙΧΕΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μαθηματικών Πάτρας
ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη)
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ Χημεία Κρήτης (Ηράκλειο)
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΚΑΡΜΕΛΑ Εμπορίας Διαφήμισης ΤΕΙ Αθήνας
ΒΙΔΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων Πειραιά
ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων ΤΕΙ Πειραιά
ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πειραιά
ΕΛ ΓΚΕΝΤΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Φιλολογία Ιωαννίνων
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Πολιτισμικής Τεχνολογίας & Επικοινωνίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)
ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΚΑΤΣΑΝΔΡΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ Μηχανολογίας ΤΕΙ Πάτρας
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Αρχειονομίας & Βιβλιοθηκονομίας Ιονίου (Κέρκυρα)
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Δομικών Έργων ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νομική Θράκης (Κομοτηνή)
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη)
ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΑΝΝΑ Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΤΕΙ Καλαμάτας (Σπάρτη)
ΜΠΑΙΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας
ΜΠΑΝΤΟΥΚΟΥΔΗ ΑΦΕΝΔΡΑ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος)
ΝΩΕ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑ Τεχν. Γραφικών Τεχνών ΤΕΙ Αθήνας
ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών ΤΕΙ Αθήνας
ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑ Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)
ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Δημοσίας Διοίκησης Παντείου
ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Μεσογειακών Σπουδών Αιγαίου (Ρόδος)
ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λογιστικής ΤΕΙ Χαλκίδας
ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Θεατρικών Σπουδών Πάτρας
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Λογιστικής ΤΕΙ Μεσολογγίου
ΦΩΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δομικών Έργων ΤΕΙ Λάρισας (Τρίκαλα)

Επιτυχόντες 2008

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΙ Λογιστικής Μεσολογγίου
ΑΠΕΡΓΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Φυσική Αθήνας
ΒΙΔΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ Φιλολογία Κρήτης
ΓΙΑΝΝΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Φιλοσοφίας Παιδ/γικής & Ψυχ/γίας Ιωαννίνων
ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Πληροφορική Πειραιά
ΚΑΤΡΟΣΙ ΓΙΟΝΙΝΤΑ ΑΝΝΑ ΤΕΙ Οδοντιατρικής Αθήνας
ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΙ Λογιστικής Μεσολογγίου
ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΙ Δ/σης Κοιν. & Συνετ. Επιχ/σεων Μεσολόγγι
ΛΕΙΒΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΙ Τοπογραφίας Αθήνας
ΛΟΥΤΣΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ Νομική Θράκης
ΜΑΓΓΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Θεατρικών Σπουδών Πελοποννήσου
ΜΠΟΝ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΤΕΙ Λογιστικής Χαλκίδας
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΙ Οπτικής Πάτρας
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΙ Ιατρικών Εργαστηρίων Αθήνας
ΣΙΩΤΟΣ ΘΩΜΑΣ Μηχανικών Πληροφοριακών Συστημάτων Σάμου
ΤΣΙΜΕΚΗ ΣΟΦΙΑ Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας
ΦΛΩΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ποιμαντικής Θεολογίας Θεσσαλονίκης
ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Φυσικής Αγωγής Θεσσαλονίκης
ΨΑΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΙ Δι/σης Επιχειρήσεων Κοζάνης

Επιτυχόντες 2007

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΡΟΥΣΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΡΜΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΙΔΑΛΗ ΑΓΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΙΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΙΔΑΛΗ ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΒΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΕΥΑΓ. ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΕΡΓΚΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΟΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΡΥΠΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΓΓΕΛ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΜΑΤΘΑΙΑΣΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΡΠΙΝΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΕΡΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΦΟΥΣΤΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ