ολοκλήρωση εγγραφών

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

ευχόμαστε σε εσάς και τις οικογένειές σας καλή σχολική χρονιά με υγεία και ευημερία!

Για την ολοκλήρωση της εγγραφής των παιδιών σας, μέχρι την έναρξη των μαθημάτω,  θα χρειαστούμε:

α) υπεύθυνη δήλωση κηδεμονίας, την οποία μπορείτε να κατεβάσετε  σε ηλεκτρονική μορφή
εδώ  yp_dilosi kidemona
ή να την προμηθευτείτε σε έντυπη μορφή από το σχολείο, και

β) φωτοτυπία ταυτότητας του παιδιού ή πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης του οικείου δήμου.

Τα παραπάνω έντυπα μπορείτε να τα καταθέσετε στο σχολείο μας είτε σε ηλεκτρονική μορφή (πρώτα τα κατεβάζετε στον υπολογιστή σας, τα συμπληρώνετε, τα υπογράφετε και στη συνέχεια τα σκανάρετε και τα αποστέλλετε στο mail του σχολείου: mail@lyk-proast.kar.sch.gr), είτε σε έντυπη μορφή με την αυτοπρόσωπη παρουσία σας στον χώρο στου σχολείου (υποχρεωτική η χρήση μάσκας).

Πληροφ. 2441051440

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.