Τελετή Βράβευσης για τον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής στην ποίηση

Tο Σάββατο 22 Ιουνίου 2024 θα πραγματοποιηθεί, στις 12.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πρότυπου ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης, η τελετή βράβευσης των νικητών του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Δημιουργικής Γραφής στην Ποίηση που συνδιοργανώθηκε από το Πρότυπο ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης και το Γυμνάσιο Αγιάσου.
Θα ήταν μεγάλη τιμή και χαρά για εμάς να έχουμε κοντά μας τους νικητές, τα μέλη της Επιστημονικής Επιτροπής, τους κ. Διευθυντές και τις κ. Διευθύντριες των σχολικών μονάδων, τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς, τους γονείς/ κηδεμόνες, όποιον/α συναδέλφο επιθυμεί.
Το link για την εξ αποστάσεως σύνδεση είναι: minedu-secondary.webex.com/meet/aniros
ΑΦΙΣΑ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣs

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykpeirm/2024/06/18/teleti-vraveysis-gia-ton-panellinio-mathitiko-diagonismo-dimioyrgikis-grafis-stin-poiisi/

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.