Τελετή Αποφοίτησης 2024

Το απόγευμα του Σαββάτου, 15 Ιουνίου, σε μια κατάμεστη από μαθητές, γονείς και συγγενείς τους Αίθουσα Τελετών του Πρότυπου ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης του Πανεπιστημίου Αιγαίου έγινε η Τελετή Αποφοίτησης των μαθητών και των μαθητριών της Γ΄ Λυκείου. Η χαρά της ολοκλήρωσης της δωδεκαετούς φοίτησης στο σχολείο αλλά και του τέλους των Πανελλαδικών Εξετάσεων, με την ελπίδα και την ευχή όλων μας για καλά αποτελέσματα, ήταν κυρίαρχη στην απονομή των Απολυτηρίων και των δώρων που δόθηκαν στους μαθητές και τις μαθήτριες από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, ο οποίος στάθηκε πολύτιμος αρωγός σ’ όλες τις δράσεις του σχολείου μας. Στον αύλειο χώρο μαθητές, γονείς και διδάσκοντες φωτογραφήθηκαν, με τις ευχές για καλές σπουδές τόσο από τον Διευθυντή κ. Αντώνιο Νείρο όσο από όλους συναδέλφους καθηγητές.

Ευχαριστούμε την εταιρεία Ελαΐτης για το μπουφέ που μας προσέφερε.

imgA imgB imgC imgD imgEimgIimgHimgGimgFimg1img2

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykpeirm/2024/06/15/teleti-apofoitisis-2024/

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.