Διανησιωτικός (Β. Αιγαίου) Μαθητικός Διαγωνισμός Φωτογραφίας «Το νησί μου… σ’ ένα κλικ» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Διανησιωτικός (Β. Αιγαίου) Μαθητικός Διαγωνισμός Φωτογραφίας

«Το νησί μου… σ’ ένα κλικ»

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αναρτούμε τα αποτελέσματα του Διανησιωτικού Μαθητικού Διαγωνισμού Φωτογραφίας που διοργανώθηκε από το Πρότυπο ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης, στο πλαίσιο του Ομίλου Φωτογραφίας με υπεύθυνη εκπαιδευτικό την κ. Σεβαστή Τσάλτα. Ο Διαγωνισμός με θέμα «Το νησί μου… σ’ ένα κλικ»  πραγματοποιήθηκε την 14η Απριλίου 2024 (Παγκόσμια Ημέρα Τέχνης)  και σ’ αυτόν συμμετείχαν μαθητές/τριες σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Περιφέρειας Β. Αιγαίου.

Θερμά συγχαρητήρια στους νικητές και στις νικήτριες του Διαγωνισμού! Καλή πρόοδο και κάθε επιτυχία στις προσπάθειες τους!

Ευχαριστούμε θερμά τα μέλη της Κριτικής Επιτροπής για τη συμβολή τους στην επιτυχή ολοκλήρωση του Διαγωνισμού, καθώς και τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς για την ενθάρρυνση των μαθητών να συμμετάσχουν σε αυτόν.

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τους συμμετέχοντες μαθητές και τις συμμετέχουσες μαθήτριες για τα υπέροχα κλικ που μας χάρισαν απαθανατίζοντας τις μοναδικές ομορφιές του τόπου τους. Η εκδήλωση απονομής των βραβείων θα πραγματοποιηθεί στις 26 Ιουνίου 2024 και ώρα 18:00 στην Αίθουσα εκδηλώσεων του Πρότυπου ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΓΥΜΝΑΣΙΟ

1o ΒΡΑΒΕΙΟ: LouGeo – φωτογραφία 1, Τσιρώνης Γιώργος, 1ο Ημερήσιο Γυμνάσιο Λιβαδοχωρίου Λήμνου, τάξη Α΄.

2ο ΒΡΑΒΕΙΟ: Colombus – φωτογραφία 2, Κολόμβου Μαρκέλλα, 2ο Γυμνάσιο Χίου, τάξη Α΄.

3ο ΒΡΑΒΕΙΟ: Κέλλυ – φωτογραφία 2, Αντωνιάδου Μαρκέλλα, 1ο Ημερήσιο Γυμνάσιο Λιβαδοχωρίου Λήμνου, τάξη Β΄.

ΕΠΑΙΝΟΣ: KallAnn – φωτογραφία 2, Καλλιόπη Άννα Κουκή, 2ο Γυμνάσιο Χίου, τάξη Α΄.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΓΕΛ, ΕΠΑΛ, ΝΑΥΤΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ

1o ΒΡΑΒΕΙΟ: ΕΚΟΥ – φωτογραφία 1, Ειρήνη Φωτεινή Κουτσουράδη, Ναυτικό Λύκειο Τσάκου (T.E.E.N.S) -Χίος

2ο ΒΡΑΒΕΙΟ: AseK. – φωτογραφία 1, Ασπασία Ολυμπία Καραβά Χατζημανώλη, Πρότυπο ΓΕΛ Μυτιλήνης, τάξη Β΄.

3ο ΒΡΑΒΕΙΟ: Μιχαήλαρος – φωτογραφία 1, Γιώργος Μιχαήλαρος, 1ο ΕΠΑΛ Καλλονής, τάξη Β΄.

ΕΠΑΙΝΟΣ: Αιολίδα – φωτογραφία 1, Ελένη Καραγιάννη, Εσπερινό Γυμνάσιο Μυτιλήνης με Λ.Τ.

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΑΝs

Ανοίξτε τα αποτελέσματα από εδώ:

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ – ΕΠΑ.Λ.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ – ΓΕ.Λ. & ΝΑΥΤΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ – ΓΥΜΝΑΣΙΑ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykpeirm/2024/06/03/dianisiotikos-v-aigaioy-mathitikos-diagonismos-fotografias-to-nisi-moy-s-ena-klik-apotelesmata/

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.