Συγχαρητήρια στην ομάδα των μαθητών/τριών που προκρίθηκαν στη Β’ Φάση του μαθητικού Διαγωνισμού “Η Χάρτα του Ρήγα”

Συγχαρητήρια στην ομάδα των μαθητών/τριών που διακρίθηκαν στην Α’ Φάση και προκρίθηκαν στη Β’ Φάση του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού “Η Χάρτα του Ρήγα” για το σχολ. έτος 2020-21, στην κατηγορία  “ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟΥ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (3D VIDEO GAME)“, που διοργανώνει το Ίδρυμα Ωνάση.

Συγκεκριμένα, σε αυτή την κατηγορία, προκρίθηκαν τα παρακάτω σχολεία:

1. Αρσάκειο Λύκειο Θεσσαλονίκης
  2. Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο
  3. Εκπαιδευτήρια Αυγουλέα Λιναρδάτου (Γυμνάσιο)
  4. Εκπαιδευτήρια Δούκα (Γυμνάσιο)
  5. Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
  6. Πρότυπο ΓΕΛ Μυτιλήνης του Πανεπιστημίου Αιγαίου
  7. Σχολή Μωραΐτη (Γυμνάσιο)

Την ομάδα αποτελούν οι παρακάτω μαθητές/τριες:

Αρετή Βουρσούκη, Άγγελος Δεληγιάννης, Δημοσθένης Θεοδοσίου, Συμεών Κίζος, Ιωάννης Πεντογέννης, Χρήστος Σαμαράς, Μιχαήλ Σιάτρας και Ευάγγελος Ψούνος.

Υπεύθυνοι καθηγητές: Αντώνιος Νείρος, Βασιλεία Χατζηβασιλείου

Μπορείτε να κατεβάσετε όλα τα αποτελέσματα από εδώ.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykpeirm/2021/03/06/sygcharitiria-stin-omada-ton-mathiton-trion-poy-prokrithikan-sti-v-fasi-toy-mathitikoy-diagonismoy-quot-i-charta-toy-riga-quot/