Συγχαρητήρια για την διάκριση μαθητριών του σχολείου μας, στον 8ο Πανελλαδικό Μαθητικό Διαγωνισμό Φιλοσοφικού Δοκιμίου

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Πειραματικού ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, συγχαίρουν τις μαθήτριες της Α΄ Λυκείου Στελλίνα Βόμβα του Γεωργίου και Αικατερίνη Κανάρου του Φωτίου για την πρόκρισή τους στην προκριματική φάση του 8ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Φιλοσοφικού Δοκιμίου, που οργάνωσε το Τμήμα Φιλοσοφίας του Πανεπιστημίου Πατρών, με θέμα: «Λόγος και Πάθη». Η Στελλίνα Βόμβα καταταγεί στην 5η θέση με βαθμό «δεκαοκτώ» (18) και η Αικατερίνη Κανάρου στην 4η θέση των επιλαχόντων/ουσών μαθητών/τριών με βαθμό «δεκαεπτά και εικοσιπέντε» (17,25). Η Τελετή Βράβευσης θα γίνει στις 23 Μάρτιου 2019 στην Αίθουσα Τελετών «Οδυσσέας Ελύτης», Κτήριο Πρυτανείας του Πανεπιστημίου Πατρών.

Κατεβάστε από εδώ τους επαίνους: ΣΤΕΛΛΙΝΑ ΒΟΜΒΑΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΝΑΡΟΥ

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Γεωργία Σκαλοχωρίτου
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ