Πράξη ανάθεσης τριήμερης εκδρομής στην Αθήνα από 08/02/2017 εως 10/02/2017

ΠΡΑΞΗ 4η /12-12-2016

Στην Πάργα και στο Γραφείο του Γενικού Λυκείου Πάργας σήμερα 12-12-2016 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:00 συνεδρίασε η Επιτροπή Αξιολόγησης των προσφορών για την τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της Α’ και Β’ τάξης στην Αθήνα από 8/02/2017 εως 10/02/2017 και την επιλογή της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη, η οποία έχει συγκροτηθεί με τη με αρ. 3/09-12-2016 πράξη της Δ/ντριας του ΓΕΛ Πάργας με παρόντα μέλη:

1. Πρόεδρος: Η Δ/ντρια Γκίκα Αγγελική
  2. Μέλη:

α) Χαμάλογλου Ευφροσύνη, καθηγήτρια κλ. ΠΕ02 του ΓΕΛ Πάργας

β) Σωτηρίου Κων/νος, καθηγητής κλ. ΠΕ13 του ΓΕΛ Πάργας

γ) Παπανικολάου Κλεοπάτρα, εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του ΓΕΛ Πάργας

δ) Ντάλας Απόστολος, εκπρόσωπος των μαθητών της Β’ τάξης

ε) Πιτσαρού Άρτεμις, εκπρόσωπος των μαθητών της Α’ τάξης.

1. Προσφορά του τουριστικού γραφείου «ITS Travel Office», στα 69,50 ευρώ ανά μαθητή
  2. Προσφορά του τουριστικού  γραφείου «Skarpos Tours» στα 59,50 ευρώ ανά μαθητή
  3. Προσφορά του τουριστικού γραφείου «Kanaris Travel» στα 76 ευρώ ανά μαθητή

Η Επιτροπή έκρινε ότι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά και σύμφωνη με την πρόσκληση που είχε απευθύνει το Γενικό Λύκειο Πάργας, είναι η προσφορά του τουριστικού γραφείου «Skarpos Tours» και αποφασίζει ομόφωνα να αναθέσει σ’ αυτό το τουριστικό γραφείο την εκτέλεση της εκδρομής.

Ενστάσεις από όσους έχουν καταθέσει προσφορές γίνονται δεκτές μέχρι την Τετάρτη 14-12-2016 και ώρα 10:00 στο Γραφείο του ΓΕΛ Πάργας.

Η Πρόεδρος

Γκίκα Αγγελική