Πράξη Ανάθεσης Πολυήμερης Εκδρομής Γ΄ Τάξης ΓΕΛ Πάργας στη Βαρκελώνη από 27/11/2016 έως 2/12/2016

ΔΕΣΚΕΙΟ  ΓΕΝΙΚΟ  ΛΥΚΕΙΟ  ΠΑΡΓΑΣ

ΠΡΑΞΗ 2η /17-10-2016

(Ανάθεση πολυήμερης εκδρομής Γ΄ Τάξης  ΓΕΛ  Πάργας  στη Βαρκελώνη από 27/11/2016 έως 2/12/2016)

Στην Πάργα και στο Γραφείο του Γενικού Λυκείου Πάργας σήμερα 17-10-2016 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:45 συνεδρίασε η Επιτροπή Αξιολόγησης των προσφορών για την πολυήμερη εκδρομή της Γ΄ Τάξης  και την επιλογή της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη, η οποία έχει συγκροτηθεί με τη με αρ. 1/14-10-2016 πράξη της Δ/ντριας του ΓΕΛ Πάργας με παρόντα μέλη :

1.Πρόεδρος:Η Δ/ντρια Γκίκα Αγγελική

2.Μέλη: α) Χαμάλογλου Ευφροσύνη ,καθηγήτρια κλ. ΠΕ02 του ΓΕΛ Πάργας β)Σωτηρίου Κων/νος, καθηγητής κλ. ΠΕ13 του ΓΕΛ Πάργας γ)Πλασκασοβίτη Βασιλική, εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του ΓΕΛ Πάργας δ)Καραδήμα Γεωργία ,εκπρόσωπο των μαθητών του Γ1΄τμήματος ε)Ντέλλα Μιχάλη, εκπρόσωπο του Γ2΄τμήματος.

1. Προσφορά του τουριστικού γραφείου «KotsisTravel», στα 665 ευρώ ανά μαθητή
  2. Προσφορά του τουριστικού  γραφείου «Kanaris Travel» στα 742 ευρώ ανά μαθητή
  3. Προσφορά του τουριστικού γραφείου «ITS Travel Office» στα 740 ευρώ ανά μαθητή

Η Επιτροπή έκρινε ότι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά και σύμφωνη με την πρόσκληση που είχε απευθύνει το Γενικό Λύκειο Πάργας, είναι η προσφορά του τουριστικού γραφείου «KotsisTravel» και αποφασίζει ομόφωνα να αναθέσει σ’ αυτό το τουριστικό γραφείο την εκτέλεση της εκδρομής.

Ενστάσεις από όσους έχουν καταθέσει προσφορές γίνονται δεκτές μέχρι την Τετάρτη 19-10-2016 και ώρα 10:00 στο Γραφείο του ΓΕΛ Πάργας.

Η  Πρόεδρος: Γκίκα  Αγγελική

Τα Μέλη: 1. Χαμάλογλου Ευφροσύνη- 2. Σωτηρίου Κων/νος- 3. Πλασκασοβίτη Βασιλική- 4. Καραδήμα Αναστασία- 5. Ντέλλας Μιχάλης