Διάκριση ποδοσφαιρικής ομάδας

Η διευθύντρια και οι καθηγητές του Σχολείου μας συγχαίρουν τους μαθητές της ποδοσφαιρικής ομάδας των αγοριών για την αγωνιστικότητα και το ήθος που επέδειξαν κατά τη συμμετοχή τους στον τελικό αγώνα της πρώτης φάσης των Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων Λυκείων σε επίπεδο Νομού, που διεξήχθη στο γήπεδο Θερμής Λέσβου.

Οι μαθητές του σχολείου μας κέρδισαν τις εντυπώσεις και προκάλεσαν θετικά σχόλια για την παρουσία τους, παρόλο που δεν ευτύχησαν να προκριθούν, καθώς αντιμετώπισαν επάξια την αντίπαλη ομάδα, του 3ου Γενικού Λυκείου Μυτιλήνης, την οποία επίσης συγχαίρουμε για τη νίκη της.

Η περιφερειακή Διευθύντρια Α/βάθμιας και Β/βάθμιας Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου κ. Μαρία Χ. Παπαδανιήλ απέστειλε συγχαρητήρια επιστολή την οποία μπορείτε να δείτε ΕΔΩ.

Οι δύο ομάδες

Η ποδοσφαιρική ομάδα του σχολείου μας

Κατηγορίες: Διαγωνισμοί - Διακρίσεις, Εκδηλώσεις-Δράσεις. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.