“Ταξίδι στη μουσική” με το European School Radio

ταξίδι στη μουσική

Φέτος το Γενικό Λύκειο Μύρινας, σε συνεργασία με το Γυμνάσιο Μύρινας, διοργανώνει κάθε μήνα ένα “ταξίδι στη Μουσική”.

Ακολουθήστε μας στα ταξίδια μας και ζήστε μαζί μας αξέχαστες στιγμές! Υποσχόμαστε να σας κρατάμε συντροφιά με μουσική, τραγούδια και πολύ κέφι!

Στο Πρόγραμμά μας έχουμε οδηγούς και συντονιστές των ταξιδιών μας: τον κ. Θάνο Μανίκα, την κ. Φωτεινή Κυριλλίδου, την κ. Βασιλική Τζαννή και την κ. Ευαγγελία Σαλιακούρα.

Προς το παρόν δείτε το πρώτο μας, Χριστουγεννιάτικο, μήνυμα: Χριστουγεννιάτικες Ευχές!

Ακόμη, ακούστε το μήνυμά μας να αναμεταδίδεται στο πρόγραμμα του πρώτου Μαθητικού Διαδικτυακού Ραδιοφώνου: European School Radio!

Τί είναι όμως το Μαθητικό Διαδικτυακό Ραδιόφωνο; Δείτε εδώ: enhmerotiko_deltio_typou_16-12-2013.

Επίσημη έναρξη εκπομπών για την φετινή Σχολική χρονιά: Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου 2013.

Καλή ακρόαση!

//

Κατηγορίες: Προγράμματα Σχολικών Δραστηριοτήτων. Ετικέτες: , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο “Ταξίδι στη μουσική” με το European School Radio

1. […] και σας υπόσχονται να κάνουν φέτος μαζί σας ένα ταξίδι στη μουσική! […]